Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Festyn Rodzinny 2026

  • 22-06-2026 7:29

Szanowni Rodzice,

z całego serca dziękuję za ogromne zaangażowanie i wsparcie w organizację naszego Festynu rodzinnego.

Szczególne wyrazy wdzięczności kieruję  do Rady Rodziców na której pomoc zawsze możemy liczyć.

Dziękuję wszystkim  za upieczenie pysznych ciast, przekazanie fantów oraz wszelką okazaną pomoc, dzięki której wydarzenie mogło odbyć się w tak serdecznej i radosnej atmosferze. Wasza życzliwość, poświęcony czas i chęć współpracy są nieocenione.

Serdecznie dziękuję  również Rodzicom Laury za przekazane Vouchery gastronomiczne do Stołówki Młynówka 6, dziękuję  Papaja Park oraz Szyszka Park  za okazane wsparcie, otwarte serca.

Wyrazy uznania i wdzięczności składam także całej  kadrze Przedszkola za zaangażowanie, kreatywność, doskonałą organizację oraz pracę włożoną w przygotowanie i przeprowadzenie festynu.

Z całego serca dziękuję  Wam – nasz kochane przedszkolaki  za wspaniałe występy podczas Festynu Rodzinnego. Wasze uśmiechy, radość, odwaga i zaangażowanie sprawiły, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy.

Serdecznie dziękujemy druhnom i druhom z OSP Komorowice Śląskie za udział w Festynie. Dziękujemy za poświęcony czas, zaangażowanie oraz przygotowanie atrakcji, które sprawiły dzieciom ogromną radość i dostarczyły wielu niezapomnianych wrażeń. Wasza obecność była nie tylko wspaniałą okazją do wspólnej zabawy, ale także cenną lekcją na temat bezpieczeństwa i pracy strażaka.

Dzięki wspólnemu wysiłkowi stworzyliśmy  wydarzenie pełne uśmiechu, dobrej zabawy i niezapomnianych chwil. Dziękujemy za wspólne budowanie naszej społeczności!

Z wyrazami wdzięczności
Dyrekcja Przedszkola nr 39 w Bielsku-Białej