Festyn Rodzinny 2026
Szanowni Rodzice,
z całego serca dziękuję za ogromne zaangażowanie i wsparcie w organizację naszego Festynu rodzinnego.
Szczególne wyrazy wdzięczności kieruję do Rady Rodziców na której pomoc zawsze możemy liczyć.
Dziękuję wszystkim za upieczenie pysznych ciast, przekazanie fantów oraz wszelką okazaną pomoc, dzięki której wydarzenie mogło odbyć się w tak serdecznej i radosnej atmosferze. Wasza życzliwość, poświęcony czas i chęć współpracy są nieocenione.
Serdecznie dziękuję również Rodzicom Laury za przekazane Vouchery gastronomiczne do Stołówki Młynówka 6, dziękuję Papaja Park oraz Szyszka Park za okazane wsparcie, otwarte serca.
Wyrazy uznania i wdzięczności składam także całej kadrze Przedszkola za zaangażowanie, kreatywność, doskonałą organizację oraz pracę włożoną w przygotowanie i przeprowadzenie festynu.
Z całego serca dziękuję Wam – nasz kochane przedszkolaki za wspaniałe występy podczas Festynu Rodzinnego. Wasze uśmiechy, radość, odwaga i zaangażowanie sprawiły, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy.
Serdecznie dziękujemy druhnom i druhom z OSP Komorowice Śląskie za udział w Festynie. Dziękujemy za poświęcony czas, zaangażowanie oraz przygotowanie atrakcji, które sprawiły dzieciom ogromną radość i dostarczyły wielu niezapomnianych wrażeń. Wasza obecność była nie tylko wspaniałą okazją do wspólnej zabawy, ale także cenną lekcją na temat bezpieczeństwa i pracy strażaka.
Dzięki wspólnemu wysiłkowi stworzyliśmy wydarzenie pełne uśmiechu, dobrej zabawy i niezapomnianych chwil. Dziękujemy za wspólne budowanie naszej społeczności!
Z wyrazami wdzięczności
Dyrekcja Przedszkola nr 39 w Bielsku-Białej