Sportowo w ogrodzie
Serdecznie dziękujemy Rodzicom Dominika z grupy Foczki za zakupienie bramek piłkarskich dla naszego przedszkola.
Dzięki Państwa życzliwości dzieci będą mogły jeszcze aktywniej spędzać czas na świeżym powietrzu, rozwijać swoje sportowe pasje i przeżywać mnóstwo radości podczas wspólnej zabawy. Kto wie – może właśnie na naszym przedszkolnym boisku rosną przyszli uczestnicy mundialu!
Dziękujemy za piękny gest i wsparcie naszej przedszkolnej społeczności.
Dyrekcja wraz z pracownikami.